Kabin Aksesuarları

Kabin aksesuarları, tuvalet ve banyo alanlarında kullanılan ek donanımları ifade eder. Bu aksesuarlar, hijyen, kullanım kolaylığı ve estetik kaygılarını karşılamak üzere tasarlanır. Örnekler arasında sabunluklar, kağıt havlu dispenseri, tuvalet kağıdı tutucuları, koku gidericiler, tuvalet fırçaları, peçete dispenserları ve benzeri ürünler yer alır. Kabin aksesuarları, kullanıcıların tuvalet ve banyo deneyimini daha düzenli, temiz ve kullanışlı hale getirmeyi amaçlar.

İdeal Tuvalet ve Banyo Deneyimi için WC-Kabin Aksesuarları

İdeal bir tuvalet ve banyo deneyimi için tasarlanan WC-kabin aksesuarları, kullanıcıların hijyen, konfor ve estetik beklentilerini karşılamayı amaçlayan pratik çözümler sunar. Bu aksesuarlar, banyo alanlarını düzenli tutma, kullanımı kolaylaştırma ve temizlik standartlarını yükseltme konularında önemli bir rol oynar.

Detaylı bilgi almak ve kabin aksesuarları fiyatlarımızdan bilgi almak için teklif talebi formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

MULTİSİLVER SERİSİ - Mat Aluminyum

Multisilver 10 cm ayak  12mm/18mm  

MAT Eloksal alumınyum Anti-bakteryel plastik zemin bağlantılıdır. Ayarlanabilir yükseklik 150-200mm olup genel olarak ıslak hacimlere mevcut olan yerdeki eğlime uyum sağlamaya yardımcı olur.

Multisilver 10 cm ayak  12mm/18mm  

MAT Eloksal alumınyum Anti-bakteryel plastik zemin bağlantılıdır. Ayarlanabilir yükseklik 150-200mm olup genel olarak ıslak hacimlere mevcut olan yerdeki eğlime uyum sağlamaya yardımcı olur.

Multisilver Kilit 12mm/18mm

MAT Eloksal alumınyum Sürgü Mekanizmalı Sürgü üzerindeki kırmızı ve yeşil mekanizma ile kapının meşgul olup olmadığını dışardan gösterir, acil durumlarda dışarıdan müdahele edilebilir.

Multisilver Askı 12mm/18mm

MAT Eloksal alumınyum Ön tarafındaki plastik stoper vazifesi görür, 10kg kadar taşıma kapasitesi vardır.

Orion Kapı Kulp 12mm/18mm

Parlak eloksal ALUMINYUM Ön tarafındaki plastik stoper vazifesi görür, 10kg kadar taşıma kapasitesi vardır.

PROXLINE SERİSİ - Mat Aluminyum

Proxline Kilit 12mm/13mm

MAT Eloksal Alumınyum Mandallı, cevirmeli olup üzerindeki renkli mekanizma ile kapının meşgul olup olmadığını dışardan gösteren,

Proxline Askı 12mm/13mm

MAT Eloksal Alumınyum Ön taraftaki abs plastik stoper vazifesi görür, 10 kg a kadar taşıma kapasıtesi vardir.

Steeline Askı Stoper 12mm/13mm

MAT Eloksal Alumınyum Ön tarafındaki plastik stoper vazife görür, 10 kg a kadar taşıma kapasitesi vardir cift kancalıdır

Kare L Bağlantı 12mm/13mm

3004 Paslanmaz Çelik L -Bağlantılar, panel-duvar ve panel - panel kesisim noktalarında kullanılır.

ALM. MAŞA 12mm/13mm

3004 Paslanmaz Çelik Orjinal üst panel bağlantı aksesuarıdır paneller arası sallanmayı önlemek amaçlı kullanılır.

Yaylı yaparak menteşe 12mm/13mm

3004 Paslanmaz Çelik Tekyüz (lamba zıvana) kapı sistemleri için, kapıların kendiliğinden kapanmasını sağlayan yaylı mekanizmalı ayardır.

Yaylı yaparak menteşe 12mm/13mm

Tekyüz (lamba zıvana) kapı sistemleri için,